Resin Seeds

Wyświetlanie jednego wyniku

Wyświetlanie jednego wyniku

Nazywam się Jaime, założyciel i hodowca Resin Seeds. Resin Seeds to hiszpański bank nasion konopi, założony w 2008 roku z pomocą mojej dobrej przyjaciółki Juanmy. Jesteśmy zwycięzcami 2 nagród Hightimes Amsterdam Cannabis Cup w 2008 i 2013 roku.

Działam na hiszpańskiej scenie uprawy od 1998 roku, kiedy otworzyłem jeden z pierwszych growshopów w Barcelonie. Od tego czasu biorę udział w hiszpańskim ruchu konopnym, uczestnicząc w różnych projektach legalizacyjnych. Występuję również jako prelegent na seminariach i konferencjach konopnych. Jestem również założycielem klub konopnego w 2010 r.

Zawsze byłęm głodny zdobywania i poszerzania wiedzy o konopi. Znam wielu hodowców z całego świata konopi, a niektórzy z nich są moimi przyjaciółmi. Dzięki temu miałem okazję rozwinąć swoje szczepy do perfekcji.

Jednym z głównych powodów, które skłoniły mnie do założenia własnego banku nasion, był kontakt z użytkownikami marihuany leczniczej. Pacjenci opowiedzieli mi o różnych efektach odczuwanych podczas używania różnych szczepów i przekazali mi cenne informacje zwrotne. Jestem naprawdę zainteresowany nawiązaniem kontaktu z ludźmi, którzy używają marihuany jako leku – prześlij mi swoje uwagi na temat naszych szczepów!

resin seeds nasionka feminizowane