Reggae Seeds

Wyświetlanie wszystkich wyników: 1

Wyświetlanie wszystkich wyników: 1

Reggae Nasiona to projekt, który narodził się w 2006 roku jednakże posiedliśmy doświadczenie w uprawie wiele lat przed narodzinami naszego banku.

Naszym celem jest poszukiwanie, wybór i tworzenie wspaniałych genetyk konopi. Szukamy skarbów wśród odmian i krzyżujemy je aby w końcu udostępnić finalnemu klientowi. Podstawą naszej genetyki jest to, że są one nosicielami bardzo wysokiego stężenia CBD.

Nasz produkt jest wynikiem poszukiwań i pracy z genetyką oraz wynikiem naszych selekcji ze wszystkich rodzajów nasion, zarówno komercyjnych, jak i rasowych.

Nasze krzyże pochodzą ze stabilnej genetyki dobrze znanej w świecie marihuany, więc jakość jest gwarantowana od samego początku.

Rośliny z rodziny Reggae to selekcja genetyczna, która ma wspólny mianownik, dobrze nadaje się do uprawy w pomieszczeniach (krótkie, zwarte rośliny, bez zbyt dużych rozgałęzień), a także dobrze aklimatyzuje się na zewnątrz.

 

Dlaczego więc nasiona zwykłe na rynku nasion żeńskich?

 

Nauczyliśmy się uprawiać zwykłe nasiona i odnieśliśmy duży sukces. Nauczyliśmy się rozróżniać mężczyzn i kobiety, wybierać matki i ojców, robić z nimi wielkie krzyże i zachowywać wartościowe matki.

W Reggae Seeds uważamy, że mężczyźni są niezwykle ważni; dzięki nim możemy przyczynić się do większej różnorodności genetycznej konopi.

Wolimy spożywać produkty naturalne i ekologiczne, bez manipulacji genetycznych lub chemicznych, dla dobra naszego zdrowia i ochrony gatunków roślin. Jednak doświadczenie pokazało nam, że możemy również uzyskać doskonałe wyniki przy użyciu nasion feminizowanych, dlatego oferujemy linię Funky Experience, nasze nasiona feminizowane, wszystkie wysokiej jakości krzyżówki.

Mamy nadzieję, że polubicie nasze odmiany tak samo jak my. Mamy również nadzieję, że nasz niewielki wkład w świat konopi pomoże odzyskać część różnorodności genetycznej utraconej w ciągu ostatniego stulecia prześladowań.

 

 

reggae seed feminizowane nasiona marihuany