Medical Seeds

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Jesteśmy dystrybutorem nasion marihuany Medical Seeds. W Sidbank.pl posiadamy cały katalog nasion medycznych. Zarówno nasiona feminizowane jak i zwykłe.

Od momentu założenia Medical Seeds tworzy grupa ludzi z dużym doświadczeniem w kolekcjonowaniu genetyki, której zawdzięczamy tę niesamowitą kolekcję nasion. Nasze nasiona powstają po drobiazgowych selekcjach i krzyżówkach.

Medical Seeds to bank nasion z siedzibą w Barcelonie, założony w 2005 roku przez Javiera Ruano, którego misją jest ulepszanie genetyki wcześniej wybranej do tworzenia nasion najwyższej jakości.

Pracujemy z rygorystyczną kontrolą wielkości produkcji, aby skoncentrować się na zapewnieniu najlepszej jakości naszych nasion. Dlatego pracujemy z wszystkimi odmianami osobno, dzięki czemu możemy dokładnie przestudiować każdą z nich i zrozumieć jej zachowanie podczas całego procesu uprawy. W ten sposób wiemy, jak odmiany reagują na szkodniki, nawożenie, okresy kwitnienia, zbiory wewnątrz / na zewnątrz, odporność na zimno i grzyby. To powiedziawszy, dzięki naszej drobiazgowej produkcji i najściślejszej kontroli jakości gwarantujemy jakość naszych produktów przed wprowadzeniem ich na rynek.

Zawsze staraliśmy się zachować szczególną ostrożność przy łączeniu i krzyżowaniu odmian z zamiarem uzyskania ulepszonej genetyki o doskonałej jakości i testowanej przez długi i pełny okres przed wejściem na rynek.

Jesteśmy bardzo dumni z naszych odmian , które są znane z ich doskonałej wydajności, smaku, aromatu, wspaniałej krystalizacji THC i ich skuteczności jako terapeutycznego uzupełnienia w leczeniu różnych dolegliwości.

Nasze odmiany wygrały ponad 100 nagród w konkursach konopnych w ciągu ostatnich 10 lat, zarówno w kraju, jak i za granicą. A co najważniejsze, ponad 30% z nich to puchary wygrane przez hodowców, którzy stawiają na nasze nasiona.

Na poziomie medycznym przeprowadziliśmy bardzo obszerne analizy w celu ułatwienia różnych leczniczych zastosowań marihuany. Stworzyliśmy odmiany z wysoką zawartością CBD, które osiągają stosunek 1: 1 (THC: CBD). To między innymi taka odmiana jak grecka Y CBD (współpraca z załogą CBD) lub OG Kush CBD.

Jesteśmy głęboko zaangażowani w poprawę terapeutycznego aspektu marihuany, odróżniając się od innych banków nasion, informując o metodach odpowiedzialnej konsumpcji i doradzając naszym klientom w sprawie terapeutycznych właściwości tej rośliny. Współpracujemy również z różnymi instytucjami i firmami w projektach dotyczących rozwoju produktów i wyciągów z konopi indyjskich, takich jak CBD .

Wszystkie te badania doprowadziły nas do napisania książki „Ekstrakty z konopi indyjskich”, w której gromadzimy wszystkie informacje i doświadczenia, które zebraliśmy przez lata zainteresowań tą tematyką.

Zapraszamy do wypróbowania naszych nasion, abyś mógł cieszyć się wysoką jakością naszego produktu z dodatkowym bezpieczeństwem gwarantowanego kiełkowania.

 

medical seeds bank nasion feminizowane autoflowering