KC Brains

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Dzięki ponad 35-letniemu doświadczeniu w uprawie konopi, KC Brains Seeds produkuje najwyższej jakości zarówno nasiona feminizowane jak i zwykłe. Dzięki różnym pucharom i nagrodom Cannabis Cups oraz znanym na całym świecie odmianom KC Brains jest niezaprzeczalnym graczem w rozwoju genetyki marihuany w Holandii, ale także poza nią.

KC Brains dzięki wspaniałym odmianom, takim jak Northern Light Special , KC 36Mango oferuje wyjątkowej wartości nasiona. Podróżujemy po całym świecie od 1979 roku nawiązując przyjaźnie, wymieniając nasiona i wiedzę.

Różne recenzje naszych szczepów w czasopismach i Internecie pokazują oddanych i bardzo zadowolonych klientów „KC”. Jednym z najpopularniejszych tematów jest nasza odmiana o nazwie Cristal Paradise. Inne dobrze znane nasiona to Spontanica i Leda Uno , ten ostatni jest nawet zdobywcą Highlife Cup z 1998 roku.

KC jest wyjątkowo staranny przy pracy nad swoimi szczepami. Regularnie i rygorystycznie testuje każdą odmianę pod kątem jej kiełkowania, siły działania i żywotności. Chociaż jako marka nie jest znana w mainstreamie, okazała się wyjątkowo niezawodnym źródłem dla miłośników konopi. W KC Brains wszystkie odmiany mają ten sam poziom jakości i kiełkowności.