Carpathians Seeds

Wyświetlanie jednego wyniku

Wyświetlanie jednego wyniku

Carpathians Seeds.  Karpaty – jest to ekologicznie czysty obszar który cechuje się uzdrawiającymi warunkami środowiskowymi. Czystością górskich rzek oraz tajemnicami dzikiej przyrody, której tutaj w bród. Właśnie tu rozpoczęła się działalność banku Carpathians Seeds, który stworzył powiązane z miejscowym klimatem genetyki nasion marihuany.

Lepszego miejsca do uprawy nasion konopi o najwyższej jakości po prostu nie znaleźć, a to dlatego polsko-czeski bank nasion „Carpathians-Seeds” został utworzony tutaj! W tamtych czasach, kiedy wszystko dopiero się zaczęło, byliśmy grupą hodowców-pasjonatów, połączonych wspólnym pragnieniem, aby dać światu nowe, unikalne odmiany marihuany. Od tamtej pory minęło dużo czasu, a dziś jesteśmy dużym i znanym europejskim bankiem nasion, którego produkty cieszą się popularnością wśród hodowców na całym świecie. Nasze nasiona są z powodzeniem się realizują w Czechach, w Polsce, na Ukrainie, w Rosji, w Chile i wielu innych krajów. Poza tym, już nie raz uczestniczyliśmy w dużych festiwalach poświęconych marihuanie, takich jak „Cannafest” i „Expoweed”.

Dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu breederów „Carpathians-Seeds” w hodowli konopi produkty banku posiadają starannie dobraną i stabilizowaną genetykę, gwarantującą 100% zdolność kiełkowania i świetne obfite zbiory. Wszystkie nasiona w naszej ofercie należą do pierwszego pokolenia (F1), a większość odmian są autokwitnące. Jest to dla nas bardzo ważne, aby każdy hodowca mógł bez problemów uprawiać ulubione rośliny, nawet jeśli mieszka w miejscowości z krótkim latem. Staraliśmy się dodać tym nasionom marihuiany całej nieokiełznanej naturalnej siły Karpat, i sądząc po tym, że wdzięcznych klientów jest coraz więcej, to nam się udało. Dlatego jesteśmy pewni, że będziecie w stanie znaleźć w ofercie „Carpathians-Seeds” coś specjalnego dla siebie i będziecie zadowoleni z rezultatu!

carpathians seeds sila karpackich gor nasiona marihuany seed cannabis