Buddha Seeds

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Buddha Seeds to hiszpański bank nasion marihuany z ponad 15-letnim doświadczeniem w rozwoju odmian pełnosezonowych odmian konopi.  Pracujemy nad stabilizacją i poprawą genetyki konopi indyjskich a szczególnie koncentrujemy swoje wysiłki na produkcji najlepszych odmian Autoflowering. Przede wszystkim dbamy o jakość a nie ilość dzięki czemu staliśmy się znaczącą firmą.

Każdy z naszych szczepów został opracowany z wielkim wysiłkiem i poświęceniem. Jesteśmy skoncentrowani w sprawie stabilizacji i poprawy genetyki konopi, prowadząc badania i wprowadzając innowacje. Za każdym  szczepem Buddha Seeds znajduje się duży wybór i stabilizacja cech genetycznych a także kompleksowa kontrola jakości, aby zagwarantować sukces, od kiełkowania do żniwa. Ta praca zyskała szacunek i zaufanie plantatorów na całym świecie. Zainteresowała inne prestiżowe banki nasion marihuany, takie jak Dutch Passion. Z tego powodu Holendrzy wybrali jedną z naszych słynnych genetyk znaną z produktywności i mocy, aby opracować Cinderella Jack.

 W latach przed 2009 rokiem, nasiona Buddha Seeds były kamieniem milowym w historii automatycznego kwitnienia. Odmiana Deimos okrzyknięta została najlepszym szczepem, z powodu jej ogromnego rozmiaru i zbioru. Od tego czasu ten szczep był wykorzystywany przez inne banki do tworzenia własnych krzyżówek. Żaden nie osiągnął lepszej produkcji. Za to wszystko zdobyliśmy międzynarodowe uznanie jako jeden z najlepszych banków nasion marihuany. W Buddha Seeds najważniejszy cel mamy zawsze ten sam: zaoferować hodowcom doskonałość w jakości naszej genetyki, szczególnie starając się o automatyczne kwitnienie nasion. Dlatego też nasz katalog zaspokaja najbardziej wymagające potrzeby producentów, od szczepów o wysokim THC do bogatych w CBD.