Barneys Farm

Wyświetlanie 1–24 z 58 wyników

Wyświetlanie 1–24 z 58 wyników

Barneys farm to późne lata 80, gdzieś wysoko w Himalajach.  Mała grupa hodowców zaczęła krzyżować starannie wyselekcjonowane szczepy z zakątków Bliskiego Wschodu i Azji. Powstały z tego świetne nasiona marihuany. Obfite zbiory odmian Sativa i Indica podtrzymywały na duchu załogę podczas 3-letniego okresu odosobnienia w odległych górach.

Jedna osoba z tej utalentowanej grupy stworzyła jedną z najbardziej znanych firm produkujących nasiona konopi na świecie. Tą firmą jest właśnie Barney’s Farm, a człowiekiem, który to wszystko zapoczątkował, jest Derry. Po paśmie sukcesów przy uprawie w Azji, Derry wrócił do Amsterdamu w 1992 r. ze swoimi nowo utworzonymi nasionami konopi. Przejął ster w Barney’s Coffee Shop. Popularność jego szczepów sprawiła, że ​​Barney stał się obowiązkowym miejscem dla zainteresowanych ze wszystkich stron na całym świecie. Niepowtarzalne zrządzenie losu jakim był początek firmy takiej jak Barney’s Farm tylko zwiększył i tak już ogromną popularność. Zwycięzca niezliczonych nagród i niekończąca się chęć produkowania „nowych i ekscytujących” odmian marihuany sprawia, że istnieje duże międzynarodowe zapotrzebowanie na produkty Barney’s Farm.

W ciągu ostatniej dekady Barney’s Farm wyprodukował jedne z najpopularniejszych odmian konopi na świecie. Zdobył Cannabis Cup i Indica / Sativa Cups z G13 Haze, Liberty Haze, Amnesia Haze, Willie Nelson, Cookies Kush, Pineapple Chunk, Tangerine Dream i  wiele więcej. Critical Kush stał się bestsellerem w ciągu kilku miesięcy od premiery. Pomimo historii trwającej prawie 30 lat popularność Barney’s Farm nigdy nie zmniejszyła się. Często wydajemy na rynek nowe szczepy, dzięki czemu stale rosnąca grupa odbiorców może nadal cieszyć się wysokiej jakości nasionami  marihuany. Barneys to firma która zaczęła się dosłownie na szczycie i pozostała tam do dziś.

Kontynuujemy nasze nieustające poszukiwania na całym świecie w poszukiwaniu inspirującej genetyki marihuany. Naszą ostatnią uwagę zwróciliśmy na amerykańskie zachodnie wybrzeże.  Powstają nowe ekscytujące odmiany konopi, wspomagane przez powszechną legalizację na tym obszarze.

barneys farm nasiona feminizowane marihuany