Podstawy Prawne

Nie wysyłamy nasion do państw, w których są one nielegalne. Aby zamówić produkty dostępne na stronie sidbank.pl musisz mieć skończone 18 lat – jeżeli nie jesteś pełnoletni, jak najszybciej opuść tę stronę .

W większości krajów Unii Europejskiej takich jak Holandia, Polska, Hiszpania, Belgia, Republika Czeska, Austria, Wielka Brytania, Irlandia, Dania, Włochy oraz w Szwajcarii posiadanie i handel nasionami konopi jest dozwolone, co nie znaczy, że tak jest i w Twoim kraju. Radzimy upewnić się przed zamówieniem o jego zgodność z miejscowym prawem, ponieważ w świetle prawa zamawiający bierze na siebie całą odpowiedzialność ew. naruszenia przepisów. Nie wysyłamy nasion do USA oraz Niemiec.

W krajach gdzie uprawa konopi jest nielegalna należy traktować nasze produkty wyłącznie jako produkt kolekcjonerski. Wszystkie informacje zawarte w opisach nasion oraz na opakowaniach, służą celom edukacyjnym i kolekcjonerskim i nie są zachętą do łamania prawa. Wyłącznym właścicielem praw do opisów towarów oraz zdjęć posiadają producenci tych produktów.

Na wszystkie nasiona w naszym sklepie nałożony jest podatek VAT. Nasz sklep jest prowadzony przez firmę zarejestrowaną na terenie Unii Europejskiej i na terenie UE płacimy podatki.

техническая поддержка сайта в контакте

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *