Pizza z THC robi furorę wśród amerykańskich pacjentów

Pizza z THCW miejscowości Quincy w stanie Massachusetts sporą popularnością cieszą się kulinarne delicje dla miłośników marihuany. Forma spalania suszu nie wszystkim przypada do gustu, a poza tym jest inwazyjna dla naszego zdrowia. Dlatego też w dyspensorium można dostać różne smakołyki i słodycze z „mocną zawartością”.

Firma Ermont Inc. z Quincy rozpoczęła sprzedaż pizzy nadziewanej kannabinoidami w maju. Niedługo trzeba było czekać na pozytywne recenzje i wzrost popularności.

Dyrektor operacyjny Seth Yaffe mówi, że firma posiada cały szereg produktów spożywczych z zawierających marihuanę, lecz ich celem jest dostarczanie produktów o jak najmniejszej ilości cukru. Stąd też pomysł, aby popularne nadziewane lizaki, ciastka i cukierki zastąpić pizzą.

Niewielka pizza w rozmiarze 16cm sprzedawana jest po 38$ za sztukę. Sos pomidorowy używany do przysmaku zawiera 125mg THC. W przeciągu kilku tygodni firma sprzedała ponad 200 sztuk.

Jedynie osoby posiadające ważną legitymację pacjenta medycznej marihuany mogą nabyć wyżej opisany produkt. Gdyby był legalny dla wszystkich to zapewne zabrakłoby pieców.

Pizza z THC robi furorę wśród amerykańskich pacjentów

Źródło: HT