Shopping Cart
Nasiona marihuany Strawberry

Nasiona marihuany Strawberry Banana Auto od Fast Buds

Strawberry Banana Auto posiada aż 27% THC, dorasta do 150 cm i daje plony do 600g/m2.  Szczep, który zaskoczy Cię potężnym, ale zrównoważonym efektem Indica i Sativa. Ze względu na wysoki poziom THC oferuje silny efekt hybrydowy, który sprawia, że zostaniesz przykuty do kanapy z silną gastrofazą.
 Szczep ten jest zalecany dla osób o wysokiej tolerancji oraz pacjentów leczących, którzy szukają alternatywy dla złagodzenia przewlekłego bólu, utraty apetytu lub silnego lęku. Podczas palenia poczujesz lekkie brzęczenie w głowie, które stopniowo przechodzi w silny euforyczny i podwyższony mózgowy haj. Pozostawia Cię skupionym i czujnym, zaleje Cię ciepły haj sativy, który sprawia, że zostaniesz przykuty do kanapy z silną gastrofazą.

 Roślina posiada potężną łodygę główną. Pąki rosną grube i lekko wydłużone, z jasnozielonym kolorem i drobnymi, żółto-pomarańczowymi włoskami. Spodziewaj się super opuchniętych kielichów, które nadają pąkom wyraźny kolczasty wygląd. Dzięki niesamowitej produkcji trychomów pąki wyglądają tak, jakby przez kilka dni padał śnieg w namiocie do uprawy. Po zebraniu pachną i smakują mieszanką świeżo zebranych truskawek na tle dojrzałych bananów. Bez wątpienia jest to wspaniały wybór dla producentów i ekstraktorów haszyszy, którzy potrzebują potęgi trychomów, aby przenieść swoje produkty na wyższy poziom.

 

Upewnij się, że masz wystarczająco dużo miejsca w swoim namiocie do uprawy. Zaleca się, aby miał co najmniej 200cm wysokości. Gdy pąki zaczną się tuczyć i staną się dość ciężkie polecamy wsparcie w postaci tyczek bambusowych lub drutu.

Zapraszamy

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *