Shopping Cart

Nasiona marihuany Skunk Auto od Green House Seeds

Przedstawiamy krzyżówkę oldschoolowego Skunk skrzyżowanego z czystym Ruderalis z Kazachstanu od Green House Seeds. Rezultatem jest wyjątkowo wydajne automatyczne kwitnienie, z ekstremalnym wigorem i świetną produkcją do 80-100 gramów suszu na roślinę. Struktura Skunk Auto jest rozgałęziona, ze średnimi do dużych międzywęźli.

Liście ciemnozielone, grube, z zachodzącymi na siebie listkami. Skunk Auto jest gotowy w ciągu 9 tygodni całkowitego czasu zbiorów, a czas kwitnienia wynosi około 7 tygodni.

Automatycznie kwitnąca odmiana o średniej wysokości najlepiej sprawdza się, gdy roślina może osiągnąć 90-120 cm wysokości. Skunk Auto szybko się rozciąga w ciągu pierwszych dwóch tygodni wzrostu, rozwijając silne gałęzie i bujne liście.

Aromat i smak są bardzo intensywne z dominującym ziemistym zapachem i karmelizowanym tłem. Jest bardzo wytrzymała i nie znosi wysokich temperatur do 30 stopni Celsjusza. Pąki tworzą się powoli w pierwszych tygodniach kwitnienia, ale rozwijają się bardzo szybko w ciągu ostatnich kilku tygodni, umożliwiając hodowcom wybór dojrzałości zbiorów w krótkim czasie pod koniec zbiorów.

Efekt jest szybki, intensywny, z mózgowym hajem, po którym następuje łagodny, ale długotrwały efekt upalenia.

Polecamy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.