Shopping Cart

Nasiona marihuany Blue Sunset Sherbert od Barneys Farm

Przedstawiamy hybryde, połączenie Sunset Sherbet i Purple Punch. Indica z poziomem THC 28%, która nie wymaga dużo specjalnej pielęgnacji i dobrze znosi stres, który może pojawić się podczas uprawy.

Odmiana oferuje intensywne smaki bogate w terpeny. Na czele z limonenem, humulenem, terpinolenem, słodką skórką cytryny oraz aromatami czerwonych owoców.

Prezentuje typowo hybrydowy rozwój, z wieloma odgałęzieniami drugorzędnymi łatwymi do kontrolowania. Tworzy mocne gałęzie, które łatwo podtrzymują zwarte pąki. Możemy spodziewać się plonów do 700g/m2 w pomieszczeniu i nawet ponad 1000g/roślinę na zewnątrz. Ma spektakularny późny okres kwitnienia z niezwykle mocnymi pąkami, które zapewniają bardzo wysokie stężenie kannabinoidów. Po zmianie fotoperiodu okres kwitnienia wynosi nieco ponad 60 dni w pomieszczeniach zamkniętych, a na zewnątrz są gotowe na początek października.

Warto wspomnieć że z jednej strony wspaniale odpręża ciało, a z drugiej generuje euforyczny i kreatywny haj, który pomaga w nawiązywaniu kontaktów towarzyskich.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *