Shopping Cart
Blue Ice OG

Nasiona marihuany Blue Ice OG od Seedsman

Prezentujemy krzyżówkę elitarnego klonu słynnego OG Kush z Blueberry Ice. To mocna, plenna i wytrzymała roślina o niesamowicie intensywnym smaku.

Odmiana to w 60% Sativa, która rośnie na ok. 170cm w warunkach zewnętrznych, a zatem nie jest bardzo wysoka. Cechuje ją bardzo energiczny okres wegetacji przed wejściem w fazę kwitnienia. Mocne łodygi idealnie nadają się do uniesienia ciężaru bardzo gęstych i ciężkich pąków. Kwitnienie w pomieszczeniu trwa około 60 dni i generuje około 500 gr/m2 suchej masy kwiatów. Blue Ice OG uprawiane na zewnątrz, potrafi osiągać plony w okolicy 800 g/roślinę.

Owocowy smak przypomina jagody z delikatną nutą cytrusów. Produkcja THC mieści się w średnim zakresie 10-15%. Efekt jest niezwykle relaksujący, zarówno umysłowy, jak i fizyczny. Uważa się, że odmiana ma zastosowania lecznicze i jest bardzo dobrym środkiem przeciwstresowym.

Blue Ice OG jest bardzo łatwą odmianą dla początkujących plantatorów. Zmienia odcienie fioletu i ciemnoniebieskiego, gdy temperatura w nocy spada poniżej 12°C.

Zapraszamy

Blue Ice OG

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *