Najlepsze owocowe odmiany marihuany (cz. 1)

Przedstawiamy pierwszą część zestawienia najciekawszych odmian marihuany o smaku i aromacie owocowym. W dzisiejszym wpisie przedstawiamy odmiany, które mają wyraźny posmak jednego z czterech owoców, które wzięliśmy „na warsztat”. W pierwszym wydaniu ananas, cytryna, truskawka oraz pomarańcza.

ANANAS: Odmiany o członowej nazwie pineapple, czyli ananas to wyjątkowo aromatyczne hybrydy. Poniżej przedstawiamy nasz wybór, czyli Pineapple Kush od Royal Queens Seeds oraz Pineapple Express Auto od Fast Buds. Pierwsza z nich to wspaniała owocowa krzyżówka Pineapple oraz OG Kush, co zapewnia poza smakowymi doznaniami, także niesamowitą moc (ok. 18% THC!). Natomiast Pineapple Express Auto to legendarny afrodyzjak, wielu palaczy uważa tę odmianę za idealny stymulator do kreatywnego działania. Polecamy odmianę w wersji automatycznej, która gotowa do zbioru jest już nawet po 7 tygodniach.

Pineapple Kush

Pineapple Kush

Pineapple Express Auto

pineapple-express-auto

CYTRYNA: Cytrynowe odmiany mają bardzo intensywny owocowy smak. Poniżej przedstawiamy legendarną odmianę Super Lemon Haze od Green House Seeds w wersji automatycznej. Kwitnie w zaledwie 7-9 tygodni i zadowoli nawet najbardziej wymagających fanów Sativy. Mamy dla Was także coś mocniejszego, a mianowicie Lemon Kush Headband od Humboldt Seeds. Jest to owocowa hybryda z przewagą genów Indica, która osiąga nawet do 23% THC! Jest to jedna z najlepszych jakościowo odmian dostępnych na rynku.

Super Lemon Haze Auto

Auto-Lemon-Haze

Lemon Kush Headband

lemon-kush-headband-300x300

TRUSKAWKA: Truskawkowe szczepy w naszym rankingu mają wyjątkowe właściwości terapeutyczne. Przewaga genów Sativa sprawia, że euforia jest jednym z pierwszych wyczuwalnych efektów po skosztowaniu naszych Strawberry Cough lub Strawberry Amnesia. Odmiany posiadają właściwości antydepresyjne. Polecamy indoorowy Strawberry Cough od Dutch Passion oraz wyjątkowo bogatą w THC Strawberry Amnesię z Dinafem.

Strawberry Cough

strawberry-cough

Strawberry Amnesia

strawberrycoughFULL

POMARAŃCZA: Pomarańcza to kolejny cytrus w naszym zestawieniu. Ten owoc najlepiej reprezentują odmiany z Dutch Passion, a mianowicie znane już od wielu dekad Californian Orange oraz Orange Bud. Pierwsza z nich to hybryda (50/50 Indica/Sativa), która znana jest z niesamowitej mocy, dużego plonu oraz wspaniałego pomarańczowego posmaku. Natomiast Orange Bud to odmiana,w której głównie występują geny Sativa, a zatem jest to bardziej odpowiednia odmiana, aby pozostać aktywnym. Świetnie sprawdza się na wycieczkach i wakacyjnych wyjazdach. W obu odmianach można wyczuć smak pomarańczy oraz nektarynek.

Californian Orange 

caliorange

Orange Bud

orangebud

Najlepsze owocowe odmiany marihuany (cz. 1)