Najlepsze owocowe odmiany marihuany (cz. 1)

Najlepsze owocowe odmiany marihuany (cz. 1)

Przedstawiamy pierwszą część zestawienia najciekawszych odmian marihuany o smaku i aromacie owocowym. W dzisiejszym wpisie przedstawiamy odmiany, które mają wyraźny posmak jednego z czterech owoców, które wzięliśmy „na warsztat”. W pierwszym wydaniu ananas, cytryna, truskawka oraz pomarańcza.

ANANAS: Odmiany o członowej nazwie pineapple, czyli ananas to wyjątkowo aromatyczne hybrydy. Poniżej przedstawiamy nasz wybór, czyli Pineapple Kush od Royal Queens Seeds oraz Pineapple Express Auto od Fast Buds. Pierwsza z nich to wspaniała owocowa krzyżówka Pineapple oraz OG Kush, co zapewnia poza smakowymi doznaniami, także niesamowitą moc (ok. 18% THC!). Natomiast Pineapple Express Auto to legendarny afrodyzjak, wielu palaczy uważa tę odmianę za idealny stymulator do kreatywnego działania. Polecamy odmianę w wersji automatycznej, która gotowa do zbioru jest już nawet po 7 tygodniach.

Pineapple Kush

Pineapple Kush

Pineapple Express Auto

CYTRYNA: Cytrynowe odmiany mają bardzo intensywny owocowy smak. Poniżej przedstawiamy legendarną odmianę Super Lemon Haze od Green House Seeds w wersji automatycznej. Kwitnie w zaledwie 7-9 tygodni i zadowoli nawet najbardziej wymagających fanów Sativy. Mamy dla Was także coś mocniejszego, a mianowicie Lemon Kush Headband od Humboldt Seeds. Jest to owocowa hybryda z przewagą genów Indica, która osiąga nawet do 23% THC! Jest to jedna z najlepszych jakościowo odmian dostępnych na rynku.

Super Lemon Haze Auto

Lemon Kush Headband

TRUSKAWKA: Truskawkowe szczepy w naszym rankingu mają wyjątkowe właściwości terapeutyczne. Przewaga genów Sativa sprawia, że euforia jest jednym z pierwszych wyczuwalnych efektów po skosztowaniu naszych Strawberry Cough lub Strawberry Amnesia. Odmiany posiadają właściwości antydepresyjne. Polecamy indoorowy Strawberry Cough od Dutch Passion oraz wyjątkowo bogatą w THC Strawberry Amnesię z Dinafem.

Strawberry Cough

Strawberry Amnesia

POMARAŃCZA: Pomarańcza to kolejny cytrus w naszym zestawieniu. Ten owoc najlepiej reprezentują odmiany z Dutch Passion, a mianowicie znane już od wielu dekad Californian Orange oraz Orange Bud. Pierwsza z nich to hybryda (50/50 Indica/Sativa), która znana jest z niesamowitej mocy, dużego plonu oraz wspaniałego pomarańczowego posmaku. Natomiast Orange Bud to odmiana,w której głównie występują geny Sativa, a zatem jest to bardziej odpowiednia odmiana, aby pozostać aktywnym. Świetnie sprawdza się na wycieczkach i wakacyjnych wyjazdach. W obu odmianach można wyczuć smak pomarańczy oraz nektarynek.

Californian Orange 

Orange Bud

Najlepsze owocowe odmiany marihuany (cz. 1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *