Najlepsze kosmetyki konopne na okres zimowy

W dzisiejsannabis-prodotti-benessere-1024x531zym artykule chcielibyśmy przybliżyć Wam najbardziej przydatne kosmetyki konopne na okres zimowy. W poniższym zestawieniu bazowaliśmy głównie na doświadczeniach naszych klientów. Wiele z kosmetyków konopnych działa szybciej i lepiej na schorzenia, z którymi konwencjonalne maści i tabletki radzą sobie gorzej. Zapraszamy do lektury.

Usta

Absolutnym hitem i produktem, którego działania jesteśmy w 100% pewni jest Lipsticann. Maść ta jest mocno skoncentrowana, a niewielkie opakowanie potrafi wystarczyć nawet na cały rok. Z własnego doświadczenia muszę przyznać, że maść ta poza tym, że zwalcza zimna i inne schorzenia skórne na ustach, potrafi także im zapobiegać! Gdy czuję, że na ustach „coś” dopiero się tworzy to najlepszy moment, aby porządnie nasmarować usta Lipsticannem. Po takiej aplikacji nie wyskakuje żadne zimno, problem znika szybko i bezboleśnie. Szczerze polecamy.

Twarz

Produktem konopnym na schorzenia skórne na twarzy jest CreamCann. Krem na długo uelastycznia, nawilża oraz regeneruje skórę, także bardzo suchą, popękaną czy łuszczącą się skórę. Polecamy CreamCann wszystkim, którzy mają wrażliwą skórę. Jest to produkt, który świetnie sprawdza się przy stosowaniu na twarzy i w jej okolicach, gdyż nie szczypie nawet tych najwrażliwszych przypadkach.

Schorzenia skórne na ciele

Zima to czas, gdy wiele schorzeń skórnych dotyka nasze usta, twarze, ale także i inne części ciała. Najlepszym balsamem konopnym na wszelkie schorzenia skórne na ciele jest Balcann lub Balcann wzbogacony o korę dębu. Preparat często pomaga trudno gojącym się ranom i nadaje się do stosowania przy łuszczycy, wypryskach i wysypce. Jest bardzo chwalony przez klientów, którym nie pomagają konwencjonalne maści i tabletki. Dostępny w formie maści lub żelu.

Zapalenia stawów/migreny

W okresie zimowym często stajemy się obolali, jesteśmy mniej aktywni fizycznie, a codzienne dolegliwości potrafią być dla nas jeszcze bardziej dokuczające. Do stosowania zewnętrznego na schorzenia wewnętrzne typu bóle stawów, migreny czy bóle menstruacyjne polecamy Dolorcann. Maść szybko tłumi ból i rozluźnia mięśnie. Poza mocą konopi preparat zawiera m.in. dobroczynne wyciągi z olejków eukaliptusowych oraz goździkowych.

 

Poniżej odnośniki do wymienionych produktów:

Lipsticann:

W sklepie już od 25zł! Zobacz

Creamcann:

W sklepie już od 25zł! Zobacz

Balcann żel kora dębu:

W sklepie już od 49zł! Zobacz

Balcann:

W sklepie już od 25zł! Zobacz

Dolorcann:

W sklepie już od 25zł! Zobacz

 

Najlepsze kosmetyki konopne na okres zimowy

Polecamy i zapraszamy!