Najlepsze fioletowe odmiany (ranking top 7)

Najlepsze fioletowe odmiany (ranking top 7)

Przedstawiamy najlepsze, sprawdzone odmiany o zabarwieniu fioletowym i purpurowym. Poniżej prezentujemy Wam dostępne na rynku odmiany, które cechuje wspaniały kolor i smak. Nie jest to artykuł sponsorowany przez któregoś z producentów nasion, a zatem możecie mieć pewność, że zestawienie jest zrobione na podstawie rzeczywistych zalet przedstawianych przez nas roślin. Pozwoliliśmy sobie na stworzenie rankingu 7 najlepszych według nas fioletowych cacek. Aby przejść do witryny sklepowej z daną odmianą wystarczy kliknąć na jej nazwę.

1.Dark Devil Auto

Wspaniała odmiana hiszpańskiego producenta Sweet Seeds. Jest to automatyczna wersja, która potrzebuje około 8-9 tygodni, aby była gotowa do zbioru. Purpurowa genetyka przyczynia się do szybszego okresu kwitnienia, przynosząc nowe, słodkie aromaty. Jest to hybryda cenionej odmiany Big Devil XL z egzotycznym szczepem kwitnącym na fioletowo. Wysuszone pąki otrzymują wyjątkowo ciemną purpurową barwę przechodzącą w czerń. Prawdziwy rarytas!

2.Bubba’s Gift

To połączenie genów Bubba Kush i God’s Gift. Warto zauważyć, że jak na odmianę fioletową Bubba’s Gift ma wysokie stężenie THC. Jest to hybryda z przewagą genotypu Indica, lecz w efekcie upalenia bardziej przypomina dobrą Sativę, gdyż pobudza do aktywnej twórczości. Warto dodać, iż jest to odmiana od Humboldt Seeds, czyli firmy, która ceni sobie najwyższą jakość. Okres kwitnienia tej odmiany to jedynie 50 dni, co sprawia, że jest to dość szybko dochodząca roślina.

3.LSD 25

To kolejny skarb od amerykańskiego Fast Buds. Wysoki potencjał zbiorów oraz ogromna siła działania to główne cechy LSD 25. Jest to bardzo szybki automat, który często można ścinać już po 8 tygodniach. Warto wspomnieć o tym, że jest to szczep pochłaniający sporą ilość wody, a zatem można podlewać go częściej i bardziej obficie niż inne odmiany. Cechuje ją efektywność, działa mocno zarówno na ciało, jak i na umysł.

4.Buddha Purple Kush Auto

Szczep w wersji automatycznej z żyznych dolin i stoków Hindukuszu. Jest to w 100% fioletowa odmiana od sprawdzonego producenta Buddha Seeds. Roślina ma unikalny i dość intensywny zapach, lecz warto zwrócić uwagę przede wszystkim na jej wspaniały wygląd podczas okresu kwitnienia. Fioletowe pąki wyglądają majestatycznie przy zielonych liściach. Niskie, kompaktowe rośliny są znakomitym rozwiązaniem przy ograniczonej powierzchni uprawowej.

BUDDHA-PURPLE-KUSH-AUTO-

5.C4 Auto

To rezultat wielokrotnych krzyżówek z kilku elitarnych purpurowych odmian. Wersja automatyczna zaprojektowana w USA może pochwalić się niskim wzrostem i pięknymi, sytymi kwiatostanami w kolorze fioletowym. Koneserzy zwracają uwagę przede wszystkim na unikalny smak C4, który można porównać do mieszanki masła roślinnego z aromatami ziemisto/sosnowymi. Jest to automat, który można ścinać już 7-8 tygodniach.

6.Blueberry

Oryginalna odmiana producenta Dutch Passion, której korzenie sięgają lat 70. Przewaga genotypu Indica sprawia, że zawartość THC dochodzi nawet do 20%. Wytwarza gęste, zbite topy, które kolejno przechodzą z początkowo czerwonego przez purpurowy, niebieski, aby finalnie przyjąć kolor lawendowo-niebieski. Posiada niezwykle owocowy aromat i smak jagód. Odmiana pełnosezonowa, znakomicie nadająca się do uprawy typu indoor.

7.Frisian Duck

Wspaniała odmiana od Dutch Passion wyrasta z niespotykanym kształtem liści, które sprawiają, że trudną ją zidentyfikować, jako tradycyjną roślinę konopi, dlatego jest idealna do upraw outdoor, jak i do uprawy w szklarniach, w bardziej zaludnionych miejscach. Frisian Duck rośnie niczym choinka i pod koniec okresu kwitnienia przybiera fioletowy kolor. Niesamowity smak cytrusowo-sosnowy sprawia, że jest to odmiana chętnie uprawiana zarówno na dworze, jak i wewnątrz pomieszczeń.

Najlepsze fioletowe odmiany (ranking top 7)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *