Najlepsze dyskretne schowki podręczne – zestawienie

W dzisiejszym artykule chcielibyśmy przybliżyć Wam najlepsze schowki podręczne, czyli produkty, które przydają się bardzo często naszym klientom. Schowki służą do przechowywania wartościowych przedmiotów tak, aby nie wzbudzały one podejrzeń osób trzecich. W naszej branży bardzo ważne jest również ukrycie zapachu. Niektóre ze schowków radzą sobie z tym lepiej, a niektóre gorzej. Zapraszamy do zapoznania się z zestawieniem.

  1. Baterie i zapalniczki

Schowek bateriaTo mniejsze schowki, które świetnie sprawdzają się przy niewielkich ładunkach. Naszym zdaniem najlepiej wykonane są zapalniczki, gdyż ich sekretna pokrywka otwiera się od dołu, a poza tym zapalniczka posiada zapalnik, który imituje zużyty, lecz jak najbardziej prawdziwy produkt do podpalania kupiony w pierwszym, lepszym kiosku. Baterie są również bardzo ciekawymi rozwiązaniami i ciężko po nich poznać czy to schowki czy też prawdziwe akumulatory.

2. Puszki Cola/Sprite/Monster

schowek puszka coca colaPuszki schowki są wykonywane ręcznie i starannie. Ich waga odpowiada temu, jak gdyby był w nich napój. Poza tym widać, że są szczelnie zamknięte. Polecamy puszki znanych brandów jak Coca Cola, Sprite czy Monster, gdyż ich oryginalne opakowania są popularne i identyczne. W puszkę można włożyć całkiem spory ładunek, a ich szczelne zamknięcia powodują, że tylko fachowiec wie jak zabrać się za ich otwarcie. Warto wspomnieć o tym, że świetnie neutralizują zapach.

3. Śrubokręt

Schowek śrubokrętŚrubokręty to naprawdę znakomite schowki. Ich waga, wygląd i wykonanie jasno wskazują na to, że, jest to śrubokręt krzyżakowy, którego na co dzień używają majsterkowicze i nie tylko. Schowek jest wyjątkowo szczelny i niewidoczny, a zatem spełnia swoją rolę. Produkt oczywiście nadaje się również do majsterkowania, gdybyście zapodziali swoje regularne narzędzia.

4. WD-40

WD-40 to schowek pod postacią znanej puszki z aerozolem. Idealnie nadaje się do auta, nie wzbudza podejrzeń oraz świetnie neutralizuje zapachy. Jego głównym atutem jest spora pojemność. Wykonany wyjątkowo starannie, bezawaryjny system otwierania i zamykania sprawia, że jest to produkt często wybierany, jako schowek do podróży samochodem. Polecamy wymagającym klientom.

5. Butelki wody mineralnej/Mountain Dew

IMG_4351Półlitrowe butelki wody mineralnej lub napoju Mountain Dew to prawdziwy hit. Butelki posiadają bardzo pojemne i niewidoczne schowki. Są to produkty praktycznie nie do poznania przez niepożądane osoby. System otwierania i zamykania schowka został dopracowany tak, aby tylko zaznajomiona z produktem osoba mogła go otworzyć, a następnie zamknąć. Buteleczki są wypełnione cieczą, która wygląda dokładnie tak jak woda mineralna czy napój Mountain Dew. Produkt można odkręcić, a nawet napić się z niego. Polecamy najbardziej wymagającym klientom.

Najlepsze dyskretne schowki podręczne – zestawienie