Jak skutecznie oczyścić mocz przed badaniem?

Jak skutecznie oczyścić mocz przed badaniem?

Wielu użytkowników poszukuje sprawdzonego sposobu na oczyszczenie moczu z toksyn i niepożądanych substancji przed zapowiedzianym testem. Istnieje kilka sposobów, aby bezpiecznie przejść przez taki sprawdzian.

Popularnym i sprawdzonym preparatem jest m.in Zydot, który pomaga przejść przez testy już od 1987 roku. Eliminuje toksyny i poprawia trawienie, po godzinie od spożycia mocz będzie czysty przez 4-5h. Jest to mieszanka w pełni naturalnych i legalnych składników, które skutecznie detoksykują niepożądane substancje w urynie.

Innym sposobem na pozbycie się toksyn są tabletki do ssania Qchew. Ich okres działania to 5-6h. Skuteczny, poręczny i wygodny sposób w postaci tabletek do ssania. Wystarczy zastosować się do instrukcji producenta, czyli zjeść wszystkie trzy tabletki popijając każdą około jednym litrem wody. Sprawdzony preparat.

Można także nie detoksykować organizmu, lecz zastosować syntetyczny mocz. Opakowania zawierają neutralny mocz, który nie posiada żadnych niepożądanych czy zabronionych substancji. Mimo nazwy, mocz ten wykrywany jest jako stricte naturalnie oddana przez człowieka czysta uryna. Wraz z moczem warto kupić podgrzewacz, aby oddać ciepłą próbkę, która nie wzbudza podejrzeń.

Niektórzy pracodawcy jednak przeprowadzają test nie dając zbyt wiele prywatności pracownikowi. Właśnie w tym celu powstały specjalne majtki, a nawet sztuczne penisy z majtkami, które wyglądają na w 100% naturalne. Majtki dostępne są w różnych rozmiarach, w wersji zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet. Podglądający niczego nie zauważą.

Zapraszamy na nasz czat w celu uzyskania większej ilości informacji

Kliknij tutaj, aby przejść do działu detoksykacja w naszym sklepie

Jak skutecznie oczyścić mocz przed badaniem?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *