Shopping Cart

Gwiazdka i Mikołaj tuż tuż!

Do wyboru są trzy opcje:

  • Pakiet z poduszką Joint (mała lub duża) dla spragnionych odpoczynku oraz lubiących czytać. W zestawie także rewelacyjna książka-komiks „Trawka”, czyli idealna propozycja na zimowe wieczory. Ponadto dorzucamy też klasyczne gadżety dla miłośników konopi.
  • Pakiet dla miłośnika Cannabis, czyli akcesoria, które powinien mieć każdy użytkownik: Tacka do wygodnego kręcenia oraz gadżety pomocnicze typu młynek oraz bletki. W zestawie znajduje się również magiczny proszek Cleannabis, który szybko i sprawnie radzi sobie z zabrudzonym szkłem (lufka, bongo).
  • Pakiet, który możemy kupić sobie, mamie, sąsiadce, a także znajomemu. Cudownie wydana książka „Marihuana i Medycyna” naładowana po brzegi konopnymi faktami. Dzięki lekturze dowiecie się m.in. jak stosować konopie w celach medycznych oraz jak wpływają one na organizm. Produktem dodatkowym w paczce jest smaczna i prozdrowotna herbatka Konopielka.

Każda kupiona przez was paczka pakowana jest do kartonu wraz z opakowaniem celofanowym i ozdobami, aby można było łatwo złożyć ją w pięknie zapakowany prezent. Zapraszamy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *