Dlaczego plecaki z konopi

Dlaczego plecaki z konopi są tak wyjątkowe?

Dlaczego plecaki z konopi są tak wyjątkowe?

W naszym sklepie jakiś czas temu pojawiła się dostawa plecaków wykonanych z naturalnych, czystych włókien konopi. Nie zostały one do nas wysłane, lecz dotarły „na plecach” naszego kolegi Andrzeja, który zabrał je ze sobą podczas pobytu w Himalajach, a dokładniej w Nepalu.

Ich design, wysokiej jakości wykonanie oraz kraj pochodzenia czynią plecaki wyjątkowym i unikalnym produktem. Warto dodać, że wzory nie powtarzają się. Zatem kupując jeden ze wzorów, masz pewność, iż najprawdopodobniej nigdy nie zobaczysz takiego samego modelu na cudzych plecach.

Świetnie pasują do każdego stylu casualowej odzieży. Komora główna jest w pełni podszyta bawełną i usztywniona. Dodatkowa strona i zapinane na zamek przednie kieszenie zapewniają dodatkową przestrzeń dla organizacji. Zintegrowana kieszeń na laptopa z tyłu plecaka jest w pełni wyściełana, aby chronić przed wszelkimi wstrząsami.

Plecaki zostały ręcznie wykonane w 100% z naturalnych organicznych konopi. Jest to produkt ekologiczny. Konopie są dużo lepsze dla Ziemi niż tradycyjnie uprawiana bawełna, ponieważ wymagają niewielkiej ilości wody i nie potrzebuje pestycydów lub herbicydów.

Zapraszamy po swój unikalny plecak, ilość mocno ograniczona!

Charakterystyka:

  • Ręcznie robione, ekologiczne i Fairtrade. Unikalny i jedyny w swoim rodzaju plecak.
  • Główny przedział jest w całości wyłożony bawełną i usztywniany. Dodatkowe kieszenie ułatwiają organizację
  • W pełni wyściełane paski, które można regulować. Wysokiej jakości zamek błyskawiczny. Wyściełane plecy dla dodatkowego komfortu.
  • Dwie siatkowe kieszenie po bokach do przechowywania butelki z wodą.
  • Wykonane z półdzikich konopi. Produkt wysokiej jakości, satysfakcja gwarantowana.
  • rozmiar (dł, szer, wysokość): 23cm, 32cm, 40cm, mini plecak: 15cm, 27cm, 35cm

Dlaczego plecaki z konopi są tak wyjątkowe?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *