Shopping Cart

Arthrocann ze srebrem koloidalnym

Konopie dzięki swoim właściwościom mają jedyne w swoim rodzaju, bezcenne zastosowanie w kosmetyce. Idealne do pielęgnacji i leczenia problemów skórnych, wspomagają i przyspieszają gojenie. Ponadto cechują je właściwości regeneracyjne i odżywcze, a także przeciwzapalne i antybakteryjne.

W naszej ofercie posiadamy wiele kosmetyków, które pielęgnują skórę przesuszoną, jak i nadmiernie tłustą. Jednakże najbardziej pożądanym zastosowaniem wśród maści konopnych jest walka z przewlekłymi bólami. Do czołowych produktów tego typu należy Arthrocann z koloidalnym srebrem, który w pełni pomaga rozwiązywać problemy ze stawami, zapaleniami, ścięgnami oraz mięśniami. Dzięki swojej konsystencji Arthrocann dobrze się rozprowadza i szybko wchłania. Oryginalna receptura zawiera olej konopny oraz wyciąg z wielu pożytecznych naturalnych składników i olejków eterycznych.

Srebro koloidalne znane jest z działania przeciwzapalnego i stabilizującego produkt bez potrzeby użycia stabilizatorów chemicznych. Zawarte naturalne substancje uśmierzają ból w łokciach, stawach, ścięgnach, mięśniach, a także zapobiegają zapaleniom i obrzękom.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *