Dinafem Seeds

Dinafem Seeds

Historię o stworzeniu Dinafem Seeds można opowiedzieć w prosty sposób: po wielu latach doświadczeń i gromadzeniu wiedzy na temat uprawy konopi, we wszystkich jej odmianach, a także znajdując ogromną satysfakcję z hodowli najciekawszych odmian, nadeszła faza eksperymentów i badań, dla tych, którzy brali udział w projekcie Dinafem. To był etap, który miał na celu stworzenie firmy i rozwinięcie prawnych i handlowych aspektów z nią związanych. Trzeba było jednak wielu starań i przygotowań, zanim mogliśmy dysponować pierwszymi nasionami Dinafem! Myjemy mechanicznie i ręcznie nasiona marihuany z resztek roślin. Segregujemy je według wielkości i wybieramy jedynie te najlepsze.

Dinafem Seeds jest obecny we wszystkich krajach europejskich, w których sprzedawane są nasiona. Jego obecność jest coraz większa na całym świecie, a także jest pionierem w zakresie nasion autokwitnących i feminizowanych, o uznanym prestiżu. Obecnie pracuje nad nowymi genami kalifornijskimi wysokiej jakości, takimDinafem Seedsi jak OG Kush, Bubba Kush, Dinachem lub Purple afghan Kush.

W roku 2015 Dinafem Seeds kończy 10 lat obecności na rynku i koncentruje swoje wysiłki nad rozwijaniem odmian bogatych w CBD, na które popyt dynamicznie wzrasta, dzięki ich ciekawym właściwościom terapeutycznym.

Wszystkie te lata badań i rozwoju dały jako wynik katalog pełny interesujących odmian feminizowanych, autokwitnących i leczniczych, które to nasiona w 100% są feminizowane, silne, wydajne i stabilne.

Dinafem

Wyniki: 1–12 z 74