METROWY & SIDBANK KOLABORACJA

Metrowy & Sidbank przygotowali specjalnie dla muzykofilów i plantatorów zestaw najlepszych pestek od jednego z wiodących breederów, czyli marki Paradise Seeds!

Nasiona dostępne w pakietach w znakomitych cenach, w sam raz na zbliżający się sezon. Warto dodać, że w naszej akcji płaci się tylko za pestki, a dodatkowo dostajecie płytę CD „WhoJaWToWbijom” – HK Rufijok oraz kilka innych gadżetów.

Niebawem w wytwórni Hemp Rec.  Metrowy wyda płytę -” Zielona Linia Metra”, która jest miksturą jego starych i nowych, niewydanych dotąd kawałków! My ją już słyszeliśmy! Jest moc! Metrowy dzięki „Zielonej Linii Metra” odwiedził każdy hip-hopowy zakątek w Polsce, a na pokład zabrał znamienitych gości.

Paradise Seeds to znana holenderska firma z siedzibą w Amsterdamie. Już od wczesnych lat 80. Paradise Seeds dba o dobór najlepszych genotypów. Nasze nasiona to produkt najwyższej jakości, jesteśmy czołowym breederem na rynku europejskim. Otrzymaliśmy kilkadziesiąt prestiżowych nagród, włączając w to tytuł Rośliny Roku 2003 dla Sensi Star. Paradise Seeds daje gwarancje 95% skuteczności nasion, podczas, gdy warunki uprawowe są odpowiednie.

METROWY & SIDBANK

Akcja trwa do wyczerpania zapasów.

METROWY & SIDBANK

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9