Wagi i Skale

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Wagi i skale kieszonkowe oraz stacjonarne.

Wagi i skale kieszonkowe oraz stacjonarne służą do precyzyjnego odmierzenia dawki ziół. Jak każdy szanujący się palacz wie – odpowiednio zachowane proporcje, mają znaczenie, dlatego w SidBanku można znaleźć obfity wybór produktów, które mają za zadanie ułatwić to zadanie – wagi, skale, odważniki w różnych cenach. W ofercie znajdziecie państwo wagi elektroniczne, jak i tradycyjne.

Wagi i skale, odważniki – do wyboru, do koloru – skala wagi

Jednymi z najpopularniejszych są wagi kieszonkowe. Jak sama nazwa wskazuje są to małe, mieszczące się w kieszeni wagi i skale, które można nosić ze sobą, co jest ich niewątpliwym i docenianym przez amatorów palenia atutem. Oprócz tej propozycji, do ewentualnej kalibracji służą odważniki, które pozwolą zachować precyzyjność wagi i skali. Najczęściej szalka wykonana jest ze stali nierdzewnej. Ponadto często tego typu wagi mają odchylaną pokrywę ochronną. To gwarantuje, że ma się do czynienia z naprawdę solidnym produktem, bez kompromisu względem jakości. Dostępne są różne zakresy ważenia od 100 g x 0,01 g do nawet 5000 g x 0,1 g – dlatego jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie opcję dopasowaną do swoich wymagań i preferencji. Większość elektronicznych wag posiada energooszczędny podświetlany wyświetlacz LCD i waży w różnych jednostkach tj. g, oz, ct i gn. 

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór wag, dlatego na pewno znajdziesz idealną dla Twoich potrzeb. Jednak jeśli czegoś Twoim zdaniem brakuje czekamy na Twoje sugestie! Podobnie, z chęcią też odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące naszego asortymentu, na którym znamy się najlepiej, stąd możemy świetnie doradzić w jego doborze.