Naklejki i Wlepki

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Naklejki i wlepki legalizacyjne – naklejki wlepy

Naklejki i Wlepki to dział, o którym trzeba napisać małą historię. Dla nas to kategoria, która niesie coś więcej niż kolejne produkty na sprzedaż – otóż Sidbank.pl od początku swojej działalności wspiera liczne działania legalizacyjne w Polsce. Robimy to na różne sposoby, a wlepki legalizacyjne są tylko jednym z przykładowych działań. Jesteśmy ściśle powiązani ze Stowarzyszeniem Wolne Konopie oraz innymi organizacjami zajmującymi się polityką narkotykową w naszym kraju. Sponsorujemy również Marsz Wyzwolenia Konopi oraz działalność artystów, którzy myślą w podobny sposób i są związani z całym ruchem. Ich płyty możecie znaleźć w dziale muzyka. A w kategorii Naklejki i Wlepki znajdziecie liczne materiały legalizacyjne, promujące kulturę konopną oraz związane z Wolnymi Konopiami.

Wlepki legalizacyjne – dlaczego warto dorzucić je do zamówienia?

Wlepki legalizacyjne – to właśnie dzięki takim materiałom możemy szerzyć nasze idee i w przyjemny sposób siać ziarno PropaGanji. Dlatego jeśli i Ty jesteś zwolennikiem wolności i chcesz wyrazić swoje poglądy zaopatrz się w zestaw wlepek już dzisiaj! Ponadto w naszej kolekcji znajdziesz liczne unikalne i historyczne projekty, których nie znajdziesz nigdzie indziej – vlepki sklep.

Poza oczywistą wartością ideową naszych wlepek oraz ich widocznymi już na pierwszy rzut oka walorami wizualnymi – niosą one inne korzyści. Są cenowo bardzo atrakcyjne, dlatego nawet przy zakupie większej ilości sztuk, nie odczuje się dziury w budżecie. Są równocześnie solidnie wykonane – zarówno sam materiał, na którym są osadzone, jak i jakość druku i kleju to cechy, za które możemy ręczyć. Zachęcamy zatem już teraz do składania zamówień!